Процедура вирішення спорів з іншими суб’єктами

в результаті господарської діяльності

 Філія «Мукачівське лісове господарство» ДП «Ліси України»

 

  • Процедура розроблена з метою вирішення спорів на ранніх стадіях їх розвитку без звернення до суду задля мінімізації негативних наслідків для усіх сторін.
  • Процедура застосовується до місцевих громад, працівників та окремих громадян чиї інтереси можуть бути зачеплено.
  • У випадку виникнення будь-яких спірних питань, звернення приймаються за адресом Філія «Мукачівське лісове господарство», с. Вільховиця 3, Мукачівського району, Закарпатської області, з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00, за телефоном (03131)6-25-80, або на електронну адресу mukachivske.lg@e-forest.gov.ua . Особа відповідальна за врегулювання спорів: головний лісничий Волянський Андрій Юрійович.
  • Суперечки щодо прав володіння та користування землями лісового фонду і лісовими ресурсами, у випадку втрат чи понесення збитків, завданих їхнім юридичним чи традиційним правам, власності, умовам проживання, спричинені господарською діяльністю підприємства, вирішуються у процесі консультацій та переговорів за згодою сторін.
  • Проведення зустрічей з представниками сторін чиї інтереси зачеплено організовує директор підприємства, за потреби делегує Свої повноваження іншим працівникам підприємства.
  • У разі неможливості досягнення згоди у процесі консультацій, переговорів, зборів суперечки щодо прав володіння та користування землями лісового фонду і лісовими ресурсами, у випадку втрат чи понесення збитків, завданих їхнім юридичним чи традиційним правам, власності, умовам проживання, спричинені господарською діяльністю підприємства вирішуються у судовому порядку, відповідно до норм чинного національного законодавства.